13 lipca 2021
A co tam 🙈 dzisiaj będzie odrobinę kontrowersyjnie 😎 ale pozytywnie, jak to u nas 😁😁 To co widać poniżej, to kilkanaście osób, pracowników dużej firmy która zafundowała swojemu 70 - osobowemu zespołowi porządne i spójne fotografie. Pokazalibyśmy więcej, ale zdjęcia wykonie zostały na wewnętrzne potrzeby firmy. Dzięki sprawnej współpracy z działem PR😎 cała sesja wykonana została do 8 godzin😎 pracownicy mieli podgląd i możliwość wyboru najlepszego ujęcia😎 gotowe pliki

Budowanie marki firmy

               Podobnie jak przy budowaniu marki osobistej, wzmacnianie marki firmy to bardzo złożony i długotrwały proces. Jest on o tyle trudniejszy, że liczy się tutaj nie tylko wizerunek produktu czy usługi w oczach klientów, ale bardzo ważne jest to, jak firmę postrzegają kontrahenci, wspólnicy oraz pracownicy.       

        Firma musi emanować profesjonalizmem, dobrą energią, stabilnością i wieloma innymi istotnymi cechami. Za budowę wizerunku firmy odpowiada nie tylko prezes czy rada nadzorcza ale często też sztab pracowników do tego powołanych. Mamy wiele rozwiązań takich jak film, fotografia, spacery wirtualne, ujęcia z drona które mogą skutecznie wesprzeć konsekwentne budowanie wizerunku marki firmy.

 

Wszelkie materiały (treści, teksty, zdjęcia) przedstawione na stronie w obrębie domen: www.matuszynski.pl , www.fotografiabiznesowa.pl oraz www.afpozytyw.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

 
Agencja Fotograficzna Pozytyw Krzysztof Matuszyński 2021
 
fotografia biznesowa / sesja biznesowa Śląsk / sesja wizerunkowa  premium / fotografia biznesowa premium / fotograf Pozytyw 

 

​​​​​​​

​​​​​​​