Krzysztof - 605 595 766

Asia - 507 965 007

Fotografia biznesowa  Zdjecie biznesowe  Sesja biznesowa w firmie  Sesja wizerunkowa  Zdjecie profilowe  Fotograf Biznesowy Śląsk

Ruda Śląska, ul. Modrzejewskiej 8a

605 595 766

507 965 007

kontakt@fotografiabiznesowa.pl

asia@fotografiabiznesowa.pl

Agencja Fotograficzna Pozytyw

Wszelkie materiały (treści, teksty, zdjęcia) przedstawione na stronie w obrębie domen: www.matuszynski.pl , www.fotografiabiznesowa.pl oraz www.afpozytyw.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Dane kontaktowe podawane w formularzu kontaktowym (imię, nazwisko, nr kontaktowy, email) wykorzystywane są wyłącznie w celu kontaktu dotyczącego danego zapytania.

 
Agencja Fotograficzna Pozytyw Krzysztof Matuszyński 2024
 
fotograf biznesowy Śląsk /fotografia biznesowa / zdjęcie biznesowe / sesja biznesowa / zdjęcia biznesowe /zdjęcia profilowe

 

Fotografia biznesowa  Zdjecie biznesowe  Sesja biznesowa w firmie  Sesja wizerunkowa  Zdjecie profilowe  Fotograf Biznesowy Śląsk

Sesja wizerunkowa - budowanie marki

osobistej i marki firmy

       Każda osoba prowadząca własny biznes wie, jak istotny jest wizerunek firmy w oczach klienta.

      Niezależnie od metody, żeby dotrzeć do klientów musimy w jakiś sposób przedstawić im to co oferujemy. W końcu sami nie domyślą się, że mamy coś, co może im pomóc. Trzeba im powiedzieć, napisać, pokazać, zaśpiewać... o tym, że mamy jakość, nowatorski produkt, albo szytą na miarę usługę.

      Budowa marki osobistej to nieustanne działanie na wielu poziomach własnego biznesu. To jak budowanie domu, konsekwentnie - cegła po cegle.  Należy jednak pamiętać, że nasza marka to my! To sposób w jaki rozmawiamy z klientem, kultura osobista, energia jaką emanujemy, ale oczywiście i obrazy na których prezentujemy siebie i swoją firmę.

Budujesz swoją markę i potrzebujesz

dobrych zdjęć wizerunkowych?

 Co możemy dla Ciebie zrobić, jeśli chcesz

budować profesjonalny wizerunek marki

osobistej lub marki firmy...

     

  OD CZEGO ZACZĄĆ ?

 

Od indywidualnych konsultacji, na których ustalimy cel, charakter sesji, jak się do niej przygotować i wiele więcej, ale wszystkiego tutaj nie będziemy zdradzać ;-)

 

  GDZIE SESJA ?

 

Sesję możemy wykonać w Twojej firmie, biurze, domu, w plenerze. Często również proponujemy i wynajmujemy ciekawe wnętrza pasujące do sesji. Nieustannie poszukujemy i powiększamy nasze portfolio miejsc, w których możemy wykonać zdjęcia, takich jak eleganckie gabinety, restauracje, hotele, stylizowane studio fotograficzne.

 

  CO Z MAKIJAŻEM I FRYZURĄ ?

 

Możemy kompleksowo zadbać o Twój wizerunek. Współpracujemy z profesjonalistami w tych dziedzinach. 

 

  ZDJĘCIA POTRZEBNE SĄ MI TYLKO NA STRONĘ

 

Wykonamy takie zdjęcia które idealnie wkomponują się w layout Twojej strony. Możesz zlecić nam wykonanie strony lub skontaktujemy się z autorem Twojej strony żeby ustalić wszystkie techniczne szczegóły.

 

  DOPIERO ROZPOCZYNAM BUDOWANIE SWOJEJ MARKI

 

Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie fotografie które pokażą Cię światu z jak najlepszej strony i damy wiele wskazówek jak dalej samemu dbać o wizerunek w sieci.