Fotografia biznesowa Zdjecie biznesowe Sesja biznesowa w firmie Sesja wizerunkowa Zdjecie profilowe Fotograf Biznesowy Śląsk
Fotografia biznesowa Zdjecie biznesowe Sesja biznesowa w firmie Sesja wizerunkowa Zdjecie profilowe Fotograf Biznesowy Śląsk
31 grudnia 2023

Kampania wyborcza 2024 rozpoczęta!

 W końcówce roku 2023 postanowiliśmy przygotować nową podstronę. Prezentujemy na niej wycinek zdjęć i filmów jakie są niezbędne każdemu, kto w tym roku startuje w wyborach samorządowych oraz do Parlamentu Europejskiego.

W związku z tym, że nasza przygoda z fotografią na banery i ulotki rozpoczęła się w 2006, a znacznie nabrała rozpędu od 2010 roku postanowiliśmy poświęcić jej oddzielny rozdział naszej strony.

Od 2010 roku wspieramy naszą fotografią wizerunek prezydentów miast, radnych, posłów, senatorów oraz kandydatów na te stanowiska. Każda kampania to dla nas nowa przygoda i wyzwania. Przygodą są nowo poznani ludzie, natomiast wyzwania to trendy jakie pojawiają się przy każdej kolejnej kampanii.

Zawsze z ekscytacją wyczekujemy roku wyborczego, nie inaczej jest tym razem :-D

Pierwsza sesja zdjęciowa do tegorocznej kampanii wyborczej za nami, możemy więc napisać że czas wyborów 2024 uznajemy za otwarty! 

Zapraszamy na naszą podstronę https://fotografiabiznesowa.pl/wybory

 

WCZEŚNIEJSZE WPISY

31 grudnia 2023
 W końcówce roku 2023 postanowiliśmy przygotować nową podstronę. Prezentujemy na
30 listopada 2023
Sesja zdjęciowa dla firmy Develocity. W ramach sesji wykonaliśmy zdjęcia
31 października 2023
Zdjęcia portretowe Agnieszki. Celem sesji było wykonanie kilku portretów, które

Krzysztof - 605 595 766

Asia - 507 965 007

Fotografia biznesowa Zdjecie biznesowe Sesja biznesowa w firmie Sesja wizerunkowa Zdjecie profilowe Fotograf Biznesowy Śląsk

Ruda Śląska, ul. Modrzejewskiej 8a

605 595 766

507 965 007

kontakt@fotografiabiznesowa.pl

asia@fotografiabiznesowa.pl

Agencja Fotograficzna Pozytyw

Wszelkie materiały (treści, teksty, zdjęcia) przedstawione na stronie w obrębie domen: www.matuszynski.pl , www.fotografiabiznesowa.pl oraz www.afpozytyw.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Dane kontaktowe podawane w formularzu kontaktowym (imię, nazwisko, nr kontaktowy, email) wykorzystywane są wyłącznie w celu kontaktu dotyczącego danego zapytania.

 
Agencja Fotograficzna Pozytyw Krzysztof Matuszyński 2024
 
fotograf biznesowy Śląsk /fotografia biznesowa / zdjęcie biznesowe / sesja biznesowa / zdjęcia biznesowe /zdjęcia profilowe