Krzysztof - 605 595 766

Asia - 507 965 007

Fotografia biznesowa  Zdjecie biznesowe  Sesja biznesowa w firmie  Sesja wizerunkowa  Zdjecie profilowe  Fotograf Biznesowy Śląsk

Ruda Śląska, ul. Modrzejewskiej 8a

605 595 766

507 965 007

kontakt@fotografiabiznesowa.pl

asia@fotografiabiznesowa.pl

Agencja Fotograficzna Pozytyw

Wszelkie materiały (treści, teksty, zdjęcia) przedstawione na stronie w obrębie domen: www.matuszynski.pl , www.fotografiabiznesowa.pl oraz www.afpozytyw.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Dane kontaktowe podawane w formularzu kontaktowym (imię, nazwisko, nr kontaktowy, email) wykorzystywane są wyłącznie w celu kontaktu dotyczącego danego zapytania.

 
Agencja Fotograficzna Pozytyw Krzysztof Matuszyński 2024
 
fotograf biznesowy Śląsk /fotografia biznesowa / zdjęcie biznesowe / sesja biznesowa / zdjęcia biznesowe /zdjęcia profilowe

 

Fotografia biznesowa  Zdjecie biznesowe  Sesja biznesowa w firmie  Sesja wizerunkowa  Zdjecie profilowe  Fotograf Biznesowy Śląsk

Kompleksowa lub stała współpraca w budowaniu

profesjonalnego wizerunku Twojej firmy

       Podobnie jak przy budowaniu marki osobistej, wzmacnianie marki firmy to bardzo złożony i długotrwały proces. Jest on o tyle trudniejszy, że liczy się tutaj nie tylko wizerunek produktu czy usługi w oczach klientów, ale bardzo ważne jest to, jak firmę postrzegają kontrahenci, wspólnicy oraz pracownicy.       

        Firma musi emanować profesjonalizmem, dobrą energią, stabilnością i wieloma innymi istotnymi cechami. Za budowę wizerunku firmy odpowiada nie tylko prezes czy rada nadzorcza ale często też sztab pracowników do tego powołanych. Mamy wiele rozwiązań takich jak fotografia biznesowa pracowników, fotografia wizerunkowa firmy, fotoreportaże wizerunkowe oraz eventowe, filmowanie, spacery wirtualne oraz ujęcia z drona, które mogą skutecznie wesprzeć konsekwentne budowanie wizerunku marki firmy.

Chcesz zadbać o profesjonalne materiały

marketingowe dla swojej firmy lub

przedsiębiorstwa?

 W jakie materiały możemy uzbroić Twoją

firmę...

     

  ZARZĄD LUB WŁAŚCICIELE

 

Wykonujemy profesjonalne sesje biznesowe dla zarządu lub właścicieli firmy. Mogą to być sesje typowo biznesowe na gładkim tle, ale również bardziej swobodne, wizerunkowe w gabinetach czy w innych pomieszczeniach firmy.

 

  PRACOWNICY

 

Dla pracowników proponujemy fotografie biznesowe oraz sytuacyjne przy stanowiskach pracy.

 

  FIRMA

 

Firma to głównie ludzie którzy ją tworzą, dlatego fotografując firmę lub przedsiębiorstwo koncentrujemy się na pracownikach. Pokazujemy zalety pracy w danej firmie oraz zachodzące tam procesy. Czasem musimy się skupić na konkretnych działach lub poszczególnych elementach, na których zależy firmom z którymi współpracujemy.

Firma to również jej siedziba. Fotografie firmy na zewnątrz możemy wykonać przy wykorzystaniu drona, natomiast wnętrza prezentujemy się na wirtualnych spacerach.

 

  WYDARZENIA

 

Wykonujemy fotoreportaże podczas ważnych wydarzeń branżowych, podczas eventów biznesowych czy dla pracowników wewnątrz firmy.

 

  EFEKTY DZIAŁAŃ FIRMY ORAZ WSPARCIE W SPRZEDAŻY PRODUKTÓW

 

Choć nie zajmujemy się fotografią typowo produktową, wykonujemy zdjęcia podczas realizowania zleceń lub efekty finalne pracy naszych klientów.

 

  PROFESJONALIZM, DYSPOZYCYJNOŚĆ, REALIZACJA NAWET DO KILKU GODZIN

 

W naszej pracy wykorzystujemy sprzęt najwyższej jakości. W zależności od zlecenia wykorzystujemy aparaty, kamery, drony, głowice do zdjęć 360 i spacerów wirtualnych. Dzięki temu że naszym głównym zajęciem jest realizacja zleceń związanych z fotografią i filmem, możemy swobodnie decydować o naszej dostępności. Dlatego czas realizacji i dostarczanie potrzebnego materiału marketingowego ustalamy indywidualnie i dopasowujemy się do wymagań danego zlecenia.