09 stycznia 2022
Jeśli dom jest Twoim miejscem pracy, będzie to najlepsze wnętrze na sesje wizerunkową. Komfort, wygoda, swoboda jaka towarzyszy przy tego typu sesji jest czymś magicznym, co możemy poczuć podczas sesji i co w rezultacie widać na zdjęciach :-)
22 kwietnia 2021
Nieodłącznym elementem budowania marki osobistej jest profesjonalna fotografia📸🙂 Natomiast własna książka to zbiór doświadczeń i wartości którymi chcemy się dzielić. Tomasz Czok w "Pasja ponad życie" połączył te dwa elementy w spójną całość.Książka na okładkę której mieliśmy przyjemność wykonać zdjęcie, ujrzała światło dzienne w styczniu 2021 roku! Dziękujemy Tomku za
22 kwietnia 2021
Sesja wizerunkowa dla Stylistka Agnieszka Ostryńska Choć tę sesję wykonywałyśmy już dość dawno, uwielbiam do niej wracać😍Wyjątkowa, piękna kobieta w pełni świadoma swojego wizerunku. Dbająca o każdy detal, tworzy ponadczasowe stylizacje. Serdecznie polecam współpracę z Agnieszką!
22 kwietnia 2021
            Elegancka sesja wizerunkowa w stylowej restauracji, luksusowym hotelu lub biznesowym wnętrzu. Dlaczego nie? Wnętrze i tło widoczne na zdjęciach biznesowych może podkreślić Twój profesjonalizm pokazać Cię w naturalnym środowisku pracy wzmocnić status Twojego biznesu Jest to przestrzeń, która pomaga czuć się swobodnie przed obiektywem My w takich wnętrzach czujemy się

     

  OD CZEGO ZACZĄĆ ?

 

Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu ustalenia terminu i godziny sesji.  

 

  GDZIE SESJA ?

 

W Rudzie Śląskiej lub w Chorzowie.

 

  CZAS TRWANIA SESJI ?

 

Czas sesji będzie zależał od wspólnych ustaleń. Od 15 min w górę.

 

  KIEDY I W JAKIEJ FORMIE OTRZYMAM ZDJĘCIA?

 

Serię wykonanych zdjęć przesyłamy na Twojego maila w wersji poglądowej jeszcze tego samego dnia lub do 24 godz. Po otrzymaniu Twojej informacji o wybranych ujęciach zabieramy się za ich retusz i wykończenie. Do 2 dni roboczych (lub w innym określonym wspólnie terminie) otrzymasz od nas pliki gotowe do publikacji, w pełnej rozdzielczości, bez znaków graficznych.

 

  ILE ZDJĘĆ MOGĘ WYBRAĆ ? ILE KOSZTUJE ZDJĘCIE PROFILOWE  LUB BIZNESOWE ?

 

To od Ciebie zależy ile zdjęć wybierzesz. Koszt jednego ujęcia to 150 zł.  

 Jak najbardziej !

Zarezerwuj termin,

ustalimy szczegóły i działamy !

Profesjonalna fotografia biznesowa

lub zdjęcie profilowe w studiu?

       Fotografia profilowa to wizerunkowe must have! Nieodłączny element i podstawa budowania profesjonalnego wizerunku w mediach społecznościowych i nie tylko.

Czasem wystarczy jedno dobre zdjęcie. Jednak warto pomyśleć o kilku, w zależności od miejsca jego publikacji (LinkedIn, Facebook, Twitter). 

Należy też pamiętać, że zdjęcie profilowe nie jest na wieczność ;-) Warto je aktualizować co 2-3 lata lub częściej.

Zdjęcie profilowe lub klasyczne biznesowe

w studiu, na gładkim tle

Fotografia biznesowa Zdjęcie biznesowe Sesja biznesowa w firmie Zdjęcia Biznesowe Zdjęcie profilowe Fotograf Biznesowy Śląsk

​​​​​​​

Wszelkie materiały (treści, teksty, zdjęcia) przedstawione na stronie w obrębie domen: www.matuszynski.pl , www.fotografiabiznesowa.pl oraz www.afpozytyw.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

 
Agencja Fotograficzna Pozytyw Krzysztof Matuszyński 2021
 
fotograf biznesowy Śląsk /fotografia biznesowa / zdjęcie biznesowe / sesja biznesowa / zdjęcia biznesowe /zdjęcia profilowe

 

​​​​​​​

Bardzo nam miło, że zdjęcia biznesowe, profilowe oraz sesje wizerunkowe, które robimy i w które wkładamy całe serducho przykuły Twoją uwagę.

Zapraszamy do kontaktu i do zobaczenia! :-)

Fotograf biznesowy Śląsk

W czym możemy Ci pomóc?
Twoje Imię i Nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer tefonu
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
AGENCJA FOTOGRAFICZNA POZYTYW KRZYSZTOF MATUSZYŃSKI
 
 
kontakt@fotografiabiznesowa.pl / asia@fotografiabiznesowa.pl
 
605595766 / 507965007